Meci dezastruos pentru slobozeni

Astazi FC Slobozia Mare a disputat meciul din cadrul Cupei Moldovei in deplasare la Comrat, meciul a fost pur si simplu un cosmar pentru slobozeni care in prima repriza pierdeau cu 2-0 si fara ocazie la poarta adversa in a doua repriza sa acidentat mai multi jucatori slobozeni insa am reusit sa egalam odat prin Craiu care a eecutat un penalty scos de Carastan S. si al doilea gol marcat cu capul din centrare de catre Vasluian. Prima repriza de prelungiri sa incheiat la egal insa in ultimile minute ale cele-i dea doua repriza Comrat a reusit sa bage mingea in poarta inca de doua ori terminind drumul slobozenilor in cupa. Slobozenii l-au degustat pe antrenorul lor prin meciul pe care l-au jucat si asta nu prin neputinta ci prin lipsa de motivare de profesionalis de care trebuiau sa dee dovada avind mai multe meciuri deacum si in divizia A, este incacceptabil sa joci in asa fel.